KAÇANIKU-ONLINE
  Shfaq ikonat Desktop
 
Shfaq dhe Fsheh ikonat ne Desktop Postimi origjinal eshte bere nga E-.XxplusiV klikon ne DESKTOP me tastin e djathte te mausit(minit) pastaj e qet shenjen te e para ARRANGE ICONS BY pastaj SHOW DESKTOP ICONS dhe krejt ICONAT qka jan kan ne desktop heken pastaj per mi qit apet qysh jan kan ato ICONA shkojm apet te e para ARRANGE ICONS BY pastaj SHOW DESKTOP ICONS edhe krejt iconat qysh jan kan qi qet.ishalla ju kryen pune. ME RESPEKT NGA HALIMI(E-.xXplusiV) ISHALLA I PELQEN BLACK HACKER EDHE Ash-Da_MaSsTeR
 
  Today, there have been 13 visitors (32 hits) on this page!  

 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=