KAÇANIKU-ONLINE
  Pc bane shutdown
 
Si me ja Ndal Dikujna Pc-ne Pra vendosa t'ju tregoj se si mund te ja boni ShutDown ni kompjuterit qe nuk osht i juaji.... Se pari tju tregoj se mund ti fikni vetem ata kompjutera qe i keni ne LAN... Pra ne fillim ju vyen Angry IP Scanner : Donwload From P-H: http://www.soft32.com/Download/Free/...6/4-572-1.html shembull: dut me ja dit ip edhe dut mu kon ne qaton rrejt apo ne qaton nett caffe se smundesh psh ti mue me ma shym flm per mirpkutim E KJO POR Downloade kete program dhe me kete program mundehs me i fik pc ne Lan http://d.turboupload.com/d/1346189/LanShutDown.rar.html
 
  Today, there have been 16 visitors (41 hits) on this page!  

 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=