KAÇANIKU-ONLINE
  Hyn web te daluar
 
New si te Hyjm ne Webfaqe qe i ka ndalu shkolla Ju e dini qe ne shkollat qe ka Internet Nuk mund te Vizitoni Web Faqe qe deshironi. Une e qita ket Tuto per tiu mesuar se si te hapim Web Faqe Qfar te Dojm. Shkojm >> Start> Run > cmd E hapim CMD edhe e shkrujm ket. Kodi: ping www.faqja qe doni.com Pastaj Ipen IP e Kesaj WEB Faqeje. Dhe registrohen ne PC. Tash mund te Hyni ne ket WEB. Mirpo. nese eshte e ndalur CMD-ja ather shkojm kshtu. E hapim NotePad edhe e shkrujm ket Kodi: start cmd.exe exit Edhe e shkojm File> Save as..> E shkrujm emrin CMD edhe ne fund .bat Eshet shum e rensishme te shkruhet .bat Pra cmd.bat Edhe shkojm e Hapim At edhe e shkruj Prap Kodi: ping www.faqja qe doni.com Edhe e KRYHET Khs-Crew.ws
 
  Today, there have been 12 visitors (18 hits) on this page!  

 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=