KAÇANIKU-ONLINE
  LIBRI VIZITORVE
 
FLM PER VIZIT JU PERSHNDES FALIMINDERIT PER MIR KUPTIM

Name:
Your Email address:
Your message:

<-Back

 1  2 Continue -> 
Name:sara
E-Mail:sara2live.com
Time:12/01/2012 at 2:50pm (UTC)
Message:prsh kaqanikun se e dua shum

Name:kushtrimi
E-Mail:kushtrim-berishalive.com
Time:02/02/2010 at 9:15pm (UTC)
Message:hahahhahah shum koka ba paqare me dit kur esht pazari ne kaqanik te premten hahhahah

Name:kovaqeci
E-Mail:dritonn-21hotmail.com
Time:02/02/2010 at 8:37pm (UTC)
Message:pazari esht hajde kshyre se kalon shum mir hajde mos je i opojes e pom shitesh kishe une se di pazarin ahhahaa

Name:nazmi
E-Mail:nakii_hotmail.com
Time:11/16/2009 at 5:59pm (UTC)
Message:a din dikush cila dit esht pazari ne kaqanik jam nga prizreni ju prshendes

Name:faredin
E-Mail:faki76hotmail.com
Time:11/09/2009 at 3:36pm (UTC)
Message:veq pershendetje te gjithe kaqanik live e dhe zgjidhne kryetarin e mir ksihovna se keni me shku posht

Name:xheti
E-Mail:xhetipirrohotmail.com
Time:07/07/2009 at 7:58pm (UTC)
Message:kush e a krijue qete web faqe po shume pak po vizitojka ju pershednes shume xheti jam prej afagnistanit nese mundemi me llaxue kush e ka bo pershendetje krejt kaqanilive

Name:kushta
E-Mail:kushtrim-kaqhotmail.com
Time:02/24/2009 at 6:49pm (UTC)
Message:ski faj por kejt esht edhe i joti esht

Name:addili
E-Mail:adili-kaqhotmail.com
Time:02/23/2009 at 10:19pm (UTC)
Message:Ejj Ej Ej Shum mir a Vec perpara o SHoku Mue heuahue "a e bomi bashk"heheh

Name:Ngadhnjim
E-Mail:Limchee-homail.com
Time:01/11/2009 at 11:34pm (UTC)
Message:WooOw Qumm Qartt weqq WazhdoO kshtTu (Y)

Name:linda
E-Mail:linda_17bukuroshe.com
Time:01/09/2009 at 7:30pm (UTC)
Message:waw shum qart webin brravo ju koft oki qaoo ju pershndes

 
  Today, there have been 12 visitors (18 hits) on this page!  

 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=